top of page
HAKKIMIZDA

Hakkımızda

      Güzellik sektöründe bulunmanın vermiş olduğu 20 yılı aşkın tecrübe ve sektörün bize vermiş olduğu güven ve geri dönüşle, AR-GE çalışmaları sayesinde; geleceğin teknolojisini cihazlarımızda uygulayarak, kullanıcı dostu makineleri üreterek bu sayede sektörün önemli oyuncularından biri haline geldik. AI DIODE Lazer Epilasyon Makinesi, MASTER SUPER ICE Lazer Epilasyon Makinası, DUO+ MAESTRO çift başlıklı SHR ve Soğuk Hava Üflemeli Lazer Epilasyon Makinası, CLETOO Dövme Silme Makinası üretimini yaptığımız cihazlar arasındadır. Yine sektörün ihtiyaçlarına tedariğini yaptığımız birçok ürünler ile cevap vermekteyiz.

        Profesyonellerin ellerinde en güvenilir cihazı üretiyoruz. Cihazlarımız CE belgeli kullanıcı dostudur, özellikle son dönemde yaptığımız yurt dışı satışlar ile ülkemizi bu sektörde tanıtımına katkıda bulunuyoruz. Bu da bizi bir hayli gururlandırıyor. Hem müşterilerimizi hem de teknolojiyi çok yakından takip ederek cihazlarımızı sürekli geliştirmekteyiz. Cihazlarımızı renk, logo gibi müşterilerin talepleri doğrultusunda firmaya özgü üretebiliyoruz. Vakit eşittir nakit anlayışımızla 7 gün 24 saat teknik destek sunmaktayız. Cihazlarımızda kullandığımız bileşenler, alanında lider firmaların en kaliteli donanımları kullanarak arıza oranlarını asgari seviyeye indirdik.

      Yurt içinde İstanbul ve Adana başta olmak üzere Antalya, Van gibi illerde şubelerimizle 600’ü aştık ve müşterilerimizle çok yakın temas halindeyiz. Daha önce Almanya’da olan bayiliğimize son olarak Hollanda’yı da ekledik. Yurt içinde ve yurt dışında bayi sayımızı arttırma çalışmalarımız devam etmektedir.”

        

bottom of page