top of page

G5

3lu_g5.png

ZAYIFLAMAMASAJ  ve CİLT ONARIM

        G5 Cihazı çeşitli başlık ve solüsyonlarla birlikte uygulandığında zayıflamayı hızlandırır, cildi gerginleştirir ve selülitlerden arındırır, kan dolaşımını hızlandırıp kasları rahatlatarak etkiletici bir masaj deneyimi sunar. 

       Başlıca kullanım amacı;

  • Bölgesel zayıflama ve şekillendirme

  • Kan dolaşımını rahatlatma

  • Sinir sistemini gevşetme

  • Endokrin yapısını düzeltme

  • Kas ve eklem ağrılarını giderme

g55.png
baslik_1.png

Parmak Başlık

             Başlıktaki uçlar parmak etkisi yaparak dokuya derinlemesine nüfus eder bu sayede ağrıları giderir. Kas gerginliğini ve sert yağlanmaların önüne geçer. Dakikada 2400-4000 devir titreşim sayesinde kılcal damarlardaki kan dolaşımını hızlandırır.

kız_incelme.png

Küre Başlık

          Sırt, bel ve derin kas ve yağın olduğu noktalarda küre başlık daha kuvvetli etki eder. Hareketin az olduğu kasları harekete geçirir. Artrozu esnek tutar ve artroz ödemeni azaltır. Solüsyon ile kullanılması daha verimli olur. Dakika azami 4000 devirde kullanılması önerilir.

etki.png
baslik_3.png

Sünger Başlık

            Bu başlık bütünüyle cilde tutunarak akupunktur noktalarına müdahale eder. Başlığınuygulanacağı noktayla, cilt arasına tek kullanımlık ayırıcı kullanılması gerekmektedir. Önerilen titreşim seviyesi dakikada 800 devirdir. 

selülit.png
baslik_2.png
uygulamapng.png

           Cilt yüzeyinde kırışıklığı ve selüliti ve yağı gidererek pürüzsüz bir ten oluşturur. Yağı birikimini, epidermisi derin lif dokularıyla birleştirerek azaltır. Önerilen hız dakika 1600-2400 devir arasıdır. 

Nokta Başlık

U Başlık

baslik_5.png

     U başlık boyun, uykuluklar, baldır ve kollar gibi bölgelerde masaj yapmak için kullanılır. Tavsiye edilen çalışma dakika 800 devirdir.Başlığın uygulanacağı bölgeye tek kullanımlık ayırıcı kullanılmalıdır.

agri.png

Teknik Özellikler

AĞIRLIK
15kG
ÖLÇÜLER
34GX34DX94Y
SERTİFİKA
CE
FREKANS
50-60hZ
GERİLİM
220v
MENŞEİ
TR/CN
BAŞLIK(OPSİYONEL)
5+2
HIZ
4800rpm
GÜÇ
200W
ÇALIŞMA ŞEKLİ
ULTRASONIC/TİTREŞİM
KULLANIM ALANI
YAĞ YAKMA/MASAJ
MODEL
G5
SAYFA3.jpg

Katalog ve Resimler

basliklar.jpg
g5_on.png
g5_arka.png
bottom of page